Bundesmann Racing Oficiálna domovská stránka Henrika Bundesmanna a Jasmina Meile Deutscher Autocross

Správa o dostihu „Matschenberg Offroad Arena“ Cunewalde 2010

Konečne domáci závod! 2. a 3. októbra bol čas šliapnuť na plyn pred domácim publikom „Am Matschenberg“.

Stan bol rozložený vo štvrtok večer, a tak tím v piatok popoludní cestoval po sebe dlhých 7 km na dostihovú dráhu. Za posledné 2 týždne bol po chladiacom systéme (podľa Steinbourga) a výfuku (podľa Siegbacha) úplne vymenený motor na sedadle (podľa Kesseltala), pretože mal krivú hlavu. Tím sa teda vrátil na štart s veľkou motiváciou, napokon nechceli byť doma nahí.

Jasminin závodný stroj bol tiež dobre pripravený a samotná Jasmin bola vysoko motivovaná. V piatok boli teda obe vozidlá odstránené a trať skontrolovaná.

Po dlhom daždi to nevyzeralo skvele, ale MC Oberlausitzer Bergland sa všemožne snažil predstaviť dobrú DM trať.

Pre voľný a 1. meraný tréning trať ešte nebola optimálna, ale Jasmin dokázala zajazdiť dobré 4. a Henrik dokonca 1.

domovská

Nasledujúca traťová služba sa ukázala ako dôležitá a dobrá pre trať, ale Henrikovi to v skutočnosti nepomohlo. Od 1. do 4. a pre Jasmin to zostalo na 4. mieste.

Ale východisková pozícia 4 je vo Weigsdorf-Köblitz, uh ... Cunewalde, nie je to zlá východisková pozícia pre tých, ktorí prešli dlhú cestu

oficiálna

Henrik a Jasmin, dobre poučení tímom, vydali zo seba maximum a s úspechom. V prvej jazde, ktorá sa konala v sobotu, vyskočilo 3. miesto pre Jasmin na Henriku o niečo lepšie, a to 2. miesto.

Celý tím po dlhej dobe odišiel do sobotného večera s upokojujúcim úsmevom. Ďalším dôvodom je: táto technológia už dlho nespôsobovala žiadne problémy!

Takže, ako sa na dobrých hostiteľov patrí, pozvali sme na večer zopár príjemných hostí a užili sme si dobrú čapovanú Löbauer Bergquell.
V sobotu večer boli všetci v posteli, koniec koncov, Jasmin mala začať opäť okolo 8. hodiny.

Jasmin začala s veľkým úsilím skoro ráno. Štart prebehol opäť dobre a zostala tesne vpredu. V porovnaní s pretekmi spred 3-4 mesiacov ste mohli vidieť výrazný nárast!

Henrik je rovnako motivovaný ... A doma to aj tak zvyčajne funguje lepšie.

Z 2. na 1. a udržal to až do konca. Po dlhej dobe konečne vyhrali ďalšie preteky!

Bundesmann, Fick, Vesper, Detzer, Paulowitsch, Gührig, Kaune, Schulz, Krautzberger, to je cieľová čiara po 6 kolách.

Nerobiť nič na žiadnom automobile okrem tankovania a kontroly paliva, mohlo a malo by takto pokračovať.

Jasmin štartovala s jedným menej súťažiacim, Hauke ​​Weberová vyhrala obe jazdy, a preto mohla jazdu 3 preskočiť. Jasmin to samozrejme chcela využiť a obsadiť minimálne 2. miesto. To sa bohužiaľ nepodarilo a tak sa Jasmin vrátila do výbehu trochu sklamaná z tretieho miesta. Rozvojová práca a obnovená motivácia sú potom úlohami tímu ...

Henrik medzitým vyhral aj preteky 3 a mohol zaznamenať denné víťazstvo v šampionáte po prvý raz od otvorenia sezóny v Höchstadte!

bundesmann

Radosť a (trochu) smútok veľmi blízko pri sebe v závodnom stane, Jasminová bola iba štvrtá napriek trom tretím miestam v dennom poradí a veľmi chcela byť na pódiu pred svojím domácim publikom.

Ale stále tu niečo bolo ... Ach áno, KONEČNO:

Jasmin štartujúci zo 4. miesta ako v prvom behu. Rovnako ako začínajúca sobota bolo jasné oznámenie! A po 1. kole bola okamžite na 3. mieste! Dokázala to udržať až do konca a jazdila za novým nemeckým juniorským šampiónom Hauke ​​Weberom (GRATULUJEME) a ​​Maxom Schanenom.

racing

Henrik vychádzajúc z pólu a konečne znovuzískajúci svoje staré sebavedomie, počas pretekov nikdy nenechal nič skĺznuť. Jürgen Fick bol prvé dve kolá stále pod veľkým tlakom, ale nakoniec suverénne konečné víťazstvo.

bundesmann

Jasmin pokračuje vo viditeľnom pokroku a Henrik ešte nezabudol, ako riadiť AutoCross.

Celkovo 7. miesto pre Jasmin v jej 1. sezóne DM a Henrik 4. v nemeckom šampionáte cestovných automobilov 2010! Hoden všetkej cti ...