Deväť gólov: Falcao sa stalo najlepším strelcom Galatasaray!

stalo

Radamel Falcao vynechal takmer polovicu zápasov z predchádzajúcej sezóny pre svojho nového zamestnávateľa. Kolumbijčan sa ale takmer neprebral, týždeň čo týždeň ukazuje, že sa dá na neho spoľahnúť. Aj keď to nestačilo na víťazstvo v najlepšom zápase na ihrisku Demir Grup Sivasspor (2: 2), Falcao tam bolo opäť. Tridsaťštyriročný hráč sa spočiatku nekontrolovaným pokusom o objasnenie zadĺžil na 0: 1 pre domácich, ale potom chybu napravil Falcao 1: 1, takže pred prestávkou čaj pre spoluhráčov Sofiane Feghouli, ktorý pre nich upravil na 2: 1 „Lions“ skórovali. Pre Falcao znamenal vyrovnávajúci gól ôsmy gól v siedmom zápase. Kolumbijský útočník tak predbehol Adema Büyüka (šesť gólov) v internej listine strelcov klubu s celkovo novými gólmi v tejto sezóne. Žiadny „lev“ v tejto sezóne nebodoval častejšie v prípade súpera!

Fatih Terim: "Saracchi mal vidieť červenú kartu!"

Ale ani gól Falcaa nezmenil fakt, že Galatasaray musel nakoniec žiť remízou 2: 2. Tréner Fatih Terim po záverečnom hvizde uviedol, že remíza bola z pohľadu „levov“ nespravodlivým výsledkom. „Prvý polčas sme mohli dohrať sami za stavu 4: 1 alebo 5: 1. Pokiaľ ignorujete skorý gól a prvých desať minút, náš plán zápasov sme implementovali optimálne. Myslím si, že sme si tento výsledok nezaslúžili, ”uviedol Terim. Po záverečnom hvizde sa 66-ročný muž pohádal s rozhodcom Meteom Kalkavanom a s videopomocnými rozhodcami. "V skutočnosti nehovorím o rozhodcoch." Ale ak sa už pýtate: trestná scéna nie je jasná, takže prípad šedej zóny. Pokiaľ viem, VAR zasahuje iba v prípade fatálnych nesprávnych rozhodnutí. Musím tiež spomenúť, že Saracchi mal dostať červenú farbu. ““

Calimbay: "Robíme vynikajúcu prácu!"

Domáci Sivas však po remíze 2: 2 pred domácim publikom zostávajú jediným neporazeným tímom. V tejto sezóne ešte nepadli dva góly v zápase na štadióne Yeni 4 Eylül. Tréner Riza Calimbay nebol s remízou úradujúceho tureckého šampióna spokojný. "Bol to veľmi pekný ligový zápas, na ktorý sme sa dívali, keď oba tímy hrali o víťazstvo." Bohužiaľ sme sa príliš stiahli po vedení, aj keď som dal všetko na vedľajšiu koľaj, aby som tomu zabránil. Oba tímy mali svoje šance. Myslím si, že je to spravodlivý výsledok. “Na otázku o boj o titul Calimbay pokračoval:„ Zatiaľ sme odviedli fantastickú prácu. U mňa to môže trvať až do konca sezóny. Tímy na vrchole stále hrajú proti sebe. Pre nás to znamená: Každá hra je pre nás koncovkou! “

Iba jedno kliknutie: Nasleduje GazeteFutbol tiež Instagram!