Erdals; Di; t tip

Vo futbalovej okresnej lige bolo derby medzi Gencom a Bruckhausenom vysoké.

erdals

SV Genc Osman - TSV 20 Bruckhausen 2: 2 (0: 1): Aydin Erdal zúril ešte dlho po zápase: „Nie je lepšia strava, ako trénovať tím v tureckom derby s tureckým rozhodcom. Schudol som päť kíl. “Trénera TSV rozčúlilo hlavne rozhodcu. Ani pokuta 1: 1 pre Genc od Besira Mugu, ani 2: 2 pre TSV, ktoré v medzičase zastavil svojim druhým gólom Musa Alikilic, neboli podľa Erdala oprávnené. Osman Yüksel predtým otočil hru v prospech hostí. „Bod ma stál štyri obete,“ doplnil zranenia Enes Özay (zlomený prst na nohe) a Sezgin Özhan (slabiny) ako aj dve vylúčenia, a to aj z pohľadu trénera TSV. Turan Tekin videl žlto-červenú, Burhan Seslikaya hladko červenú. „Povedal iba:„ Čo to má znamenať, “informuje Aydin. Muga uvidel na hostiteľoch mapu semaforov. Ich trénera Erkana Üstünaya nahnevalo neskoré vyrovnanie, „ale remíza je nakoniec v poriadku. Hrali sme dobre. ““

9. skupina: Hertha Hamborn - TuRa 88 Duisburg 2: 1 (0: 0): Hertha najskôr potrebovala cieľ Bennyho Käscha, aby mohla ísť a otočila hru s Muhammetom Yildirimom a Yalcinom Alkurtom. „Keďže TuRa v závere zahodil dve obrovské šance, bolo to zaslúžené, ale šťastné víťazstvo,“ priznal tréner Rauf Alkurt. Jeho kolegu Sakisa Papachristosa nahnevali „hlúposti“ jeho hráčov. Penalta na 1: 1 bola pre neho rovnako zbytočná ako akcia brankára Daniel Voigta. V 80. min sa nechal vyprovokovať k presilovke proti Yalcinovi Alkurtovi, za čo uvidel červenú. Po Stefanosovi Papachristosovi (suspendovaný) a Marcelovi Kischkovi (zlomené zápästie) zostáva ako brankár iba Tim Gratzki.

Rhenania Bottrop - HSV Hilal 5: 1 (1: 0): Pre nedostatok personálu začal Hilal hru s desiatimi, predtým ako vošiel muž z druhého. V tíme bol aj Nizamettin Akyüz, ktorý si stále nie je istý, či bude tím v budúcnosti trénovať. Velenia sa ujal „co“ Ramazan Sen. Jeho záver: „Naša hra bola na jeden polčas v poriadku, ale potom nám chýbali sily.“ Osman Sahin skóroval na 2: 1. Po zranení Setha Forsona dohral zápas krátko aj Hilal.

Meiderich 06/95 - Zeleno-biele Holten 1: 1 (0: 1): Namiesto toho, aby využil jednu z dobrých šancí na vedenie v prvých desiatich minútach, 06 pre prvý útok zaostala. „Tým nás Holten prekvapil, boli sme paralyzovaní,“ hovorí tréner Michael Kirstein a po nevybavených udalostiach vie, aké ťažké je jeho mužstvo. "Po prestávke sme vyvinuli veľký tlak, ale bohužiaľ to stačilo iba na vyrovnanie s Dennisom Dautzenbergom."

SGP Oberlohberg - Hamborn 07 II 0: 2 (0: 0): Ali Güzel nespokojne priznal: „Pre Oberlohberg to bolo absolútne zaslúžené víťazstvo, ktoré netreba podceňovať. Po hernej stránke sa mi môj tím nepáčil tak ako predtým. “Yasin Yalli je v tíme nový. Mladý stredopoliar hral nedávno za Sportfreunde Düren.

7. skupina: SV Veert - VfB Homberg II 1: 1 (0: 1): Z dôvodu personálneho zúženia malo VfB na príchod iba 13 mužov a nakoniec VfB chýbala rozhodujúca sila. Takže remíza inkasovaným gólom v nadstavenom čase bola pre Hombergera ako cítiť prehra. VfB dokázal udržať vedenie 1: 0 cez Barana Özcana počas 85 minút. "Potom zozbierame zásah pomocou sklzu." Ale je to tak, ak sa vám nepodarí vopred všetko vyjasniť, ”uviedla VfB v očiach asistenta trénera Ditmara Carstensa o polovicu.

Sportfreunde Broekhuysen - VfL Rheinhausen 2: 1 (1: 0): Opäť žiadne body pre VfL, ktorá tentokrát mala tú smolu, že ju máte, keď ste sa postavili v stolnej pivnici. „Broekhuysen dal dva góly z troch šancí, pričom sme trafili iba brvno a žrď,“ videl vedúci oddelenia Olaf Schäfer „výrazné zvýšenie výkonu“. 1: 2 bol vlastný gól hostí po priamom kope Thomasa Scheppa.