KSV Neu-Isenburg - KSV smola - domáci boj proti SC Großostheim je prehraný

Na posledný domáci súboj v prvej polovici sezóny v lige proti priamym tabuľkovým susedom SC Großostheim vkladali zápasníci Kraftsportverein Neu-Isenburg veľkú a oprávnenú nádej do prvej výhry v sezóne aktuálnej sezóny. Bojový večer bol pre KSV všetko, len nie šťastný.

smola

„V rôznych hmotnostných triedach sme toho počítali oveľa viac,“ sklamaný po súboji povedal športový riaditeľ Mario Brüggemann. Najmä vo váhe do 61 kg bola nádej nádej Bahir Jamalzai, ktorý sa v súboji proti Gaborovi Ferenczovi do boja vôbec nedostal a prehral iba niekoľkými neopatrnými akciami už po necelých 1:30 minút technicky menejcenných. Jeho brat Pamir Jamalzai sa pripojil k výkonu a tiež stratil v dôsledku technickej podradnosti vo váhe do 66 kg voľný spôsob proti Alexandru Asan.

Víťazstvá Semion Brekkeli (75 kg grécko-rímsky - 4 body), Grigorij Žekov (86 kg grécko-rímskeho - 4 body) a Kowan Mirza (57 kg voľný spôsob - 4 body) nedokázala zabrániť porážke 14:22. Rafi Nasiri bojovať o ďalšie dva tímové body v boji do 80 kg voľný spôsob, ale aj tu zodpovedný klub vlastne naplánoval celé štyri tímové body.

"Sme dnes veľmi sklamaní!" Bolo nám jasné, že bojový večer bude blízko a že jeden alebo druhý boj prehráme. V žiadnom prípade sme však neočakávali túto jasnú porážku. Teraz sa musíme veľmi rýchlo vrátiť do starých koľají a v druhej polovici sezóny sa nám darí lepšie. Vždy sme hovorili, že tento prvý ročník v hornej lige vnímame ako spoznávanie a ako prvú skúsenosť v druhej najvyššej lige v zápasení. Napriek tomu chceme využiť svoje šance na víťazstvo a vyhrať také súboje, “sklamane povedal prvý predseda KSV.

Pod heslom „vyčistite si ústa a pokračujte“ chcú zápasníci KSV na začiatku druhého polčasu opäť zaútočiť. Budúcu sobotu najskôr odíde do RWG Mömbris/Koenigshofen, predtým bude 2. novembra 2019 prvá šanca v domácom súboji s propagovaným TSV Gailbach oslavovať prvé domáce víťazstvo domácich divákov v aréne KSV.

Podrobnosti o poslednom domácom súboji si môžete pozrieť pod týmto odkazom: liga-db.

Galéria obrázkov boja na našej facebookovej stránke: Odkaz.