Augusta Cincinnati 2. kolo

. a ste si naozaj istí, že tu nie sú žiadni fanúšikovia MaSha?

Takže pre mňa už existujú hráči, ktorí mi (medzitým) začali byť nesympatickejší.

Hmm, koho tým myslíš.

To bolo trochu práce proti Kanepimu. Vyhrali 4: 6, 6: 3, 6: 2. MaSha je teda na HF a hrá proti Serene Williamsovej.

A s najväčšou pravdepodobnosťou bude koniec zápasu proti Serene. Pre Mashu je to stále dobrý štart do tenisového roku 2014!

Masha sa proti Serene drží celkom dobre. Takže HF na AO by mali byť v každom prípade späť. Ale Serena niekedy hrá skutočne silné lopty. V roku 2014 to bude ťažké obísť!

Som naozaj prekvapený, ako dobre Šarapovová drží krok. A keď doňho skutočne udrie, vyzerá Williamsová znepokojená. Dúfam, že existuje tretia veta.

Je to škoda, bol by som rád, keby som videl tretiu vetu. 2: 6, 6: 7 (7) prehrali.

Je to škoda, v druhom sete to nestačilo, ale Masha bojovala skutočne tvrdo a v tajbrejku iba tesne prehrala 7: 9. Čo sa však dialo s Williamsom 4: 3 v tajbrejku? Najskôr dve dvojchyby od Williamsa a potom jedna od Mášu. 3 v rade v tajbrejku. Ani ja som nevidel! Celkovo to bola silná hra a dobrý boj!

Hrám noc už týždeň a potom o 11:30 príde jednoznačne najlepší zápas v roku. Táto hra vás konečne prinúti chcieť viac. Je skvelé, že Šarapovová je späť !

Austrália, Melbourne. Australian Open (Grand Slam), 13. - 25. januára 2014.
1. kolo Maria Šarapovová (3) proti Bethanie Mattek-Sandsovej (USA). Vyhrali 6: 3, 6: 4.
2. kolo proti Karin Knappovej (ZDP).

Dobrý večer, tenisová karta. Chcel som vám splniť vaše želanie, preto som sa zaregistroval
Ale čo sa tu deje, iba 14 príspevkov o mojej populárnej a svetoznámej Máši, to musíme zmeniť ^ ^
Dobre: ​​Masha nastúpi na zápas proti Karin Knapp asi za 2 hodiny. Nerád sa opakujem, ale len uvediem svoje tvrdenie.

"Neviem, ako môžem úzko posúdiť karin. Máša vyhrala zatiaľ jediný zápas v 2 na turnaji French Open 2008. len prehrala 1. zápas na posledných 2 turnajoch, v 1. kole zvíťazila proti Ormachea v r. 2 vety, dobre.
Predpokladám, že po hrboľatom začiatku bude mať maša lepší zápas a posunie sa do tretieho kola. Máša v 2, potom je po všetkom ^^ choď Máša! "

hej vy tam
Marco bude tiež rád, ak by sme mali zažiť ďalšie stretnutie medzi Vikou a MaShou.
Takže si neviem predstaviť, že Knapp MaSha môže byť nebezpečný. 1. kolo vyhrala nad Ormaechea, ale inak to boli prehry z prvého kola v Aucklande a Hobarte. Určite urobila skok z ITF na WTA Tour. Ale to je všetko, bez toho, aby ste chceli hovoriť zle o jej výkone.

Súhlasím. Najbližší zápas Masha-Vika sa pravdepodobne uskutoční v semifinále Australian Open.
Pokiaľ však Vika na ceste neochabuje alebo nie je náhle zranená

Spontánne myslím na nasledujúcu vetu: nikdy nehovor nikdy.
Mimochodom, máme tu aj skvelú predikčnú hru. Aj keď som včera napísal všetky nemecké hry zle, dnes som stavil na MaShu - 3 body by mali byť bezpečné. Inak bude zaujímavé sledovať, ako vyzerá obslužný program. Vylučujem však konečné Ana vs MaSha.

Ach áno, zápas Masha-Ana už dávno neexistuje. Proti takémuto konečnému ^ ^ by som nemal absolútne nič
Predikčnú hru som už videl. Je škoda, že sa doň nemôžem dostať dodnes. To znamená, že musím veľa dobiehať. Mal by som začať hneď. Máte pravdu, Masha ľahko vyhrá svoj zápas vo dvoch. Čo si myslíte o zápase Vika-Zahlavová, vyhrá Azarenková 2: 0, alebo sa dočkáme prekvapenia

Predikčná hra je určená na celú sezónu a je preto vhodná aj pre tých, ktorí menia kariéru.
Už predpokladám 20 pre Viku. Aj keď v 1. sete proti Larssonovi to bolo minimálne tak tesné ako v 2. sete Lina vs Bencic. Knapp001 ale vždy všetko veľmi dobre vysvetľuje bez ďalších okolkov vo fóre Vika.
Pred prekvapeniami však nie ste nikdy v bezpečí. Ani by mi nenapadlo, že Kumkhum porazí aj Kvitovú a takmer Monu.

Mášin zápas sa má začať. Rád by som videl celý zápas, ale musím vstávať skoro ^ ^ Takže sledujem iba 1 set alebo 1 hodinu. Choď Masha, titul Australian Open je tvoj ^ ^

Bude tiež trochu pozerať. Ale nie celú noc, pretože včera večer bol limit prekročený. Ďalším kolom by bol Cornet alebo Giorgi. Tiež by nemal byť problém. Vynecháme AF, VF potom JJ alebo Simonu.

Ivanovič včera hral proti Beckovi veľmi dobre, čo je pre Anniku škoda. V prvom kole bola naozaj silná. Stosurová by mala byť realizovateľná, ale potom by musela hrať proti Williamsu. Možno sa vám prekvapenie turnaja podarí.
Máša proti Halepovej alebo Jankovičovej by mohla byť zaujímavá, samozrejme jej h2h je proti obom veľmi pozitívna, celkovo 10: 1 ^ ^ Potom by bola v semifinále.
Mimochodom, všimol som si, že Azarenkova zhoda v tipoch ani neexistuje ^ ^

Máte pravdu, bol to vynikajúci zápas. Annika sa nemusí skrývať.
H2H som teraz nesledoval. Halep je však nebezpečný.
Na začiatku (GS) nie sú ponúkané všetky zápasy. Keď budete mať príležitosť, jednoducho si prezerajte vlákno Tippchampion, je toho veľa. Alebo tam pošlite príspevok, ak máte nejaké otázky.
Máme vlákno aj na organizáciu fóra a na HP samotné pre všetko okrem tenisu. Takže ak máte návrhy na zlepšenie?

Nuž 1. set už vyhral. Celkom podľa očakávaní.

To bolo blízko (!) (Hihi, slovná hračka bola určená). Ani by ma nenapadlo, neodvážil som sa staviť na 2: 1, ale s Knappovou nikdy neviete, že niečo dokáže. Ale iba na začiatku naladený krátko, teraz neviem, či Šarapovová hrala tak zle, alebo Knapp tak dobre.

Aj z mojej strany som podcenil nesprávny úsudok. 6: 3, 4: 6, 10: 8 je veľmi blízko limitu. Opäť dobre. Teraz proti Cornetovi.

Wow. Bohužiaľ som videl iba prvý set a vrcholy zápasu. Už v prvom sete nemohla hrať Masha dôsledne: Na začiatku 3 slabé partie, preto s brejkom zaostávala 1: 2. Len čo Masha začala hrať dobrý tenis, zrazu viedla 5: 2. Na Knapps Service nemohla využiť setbal, potom nakoniec pri vlastnom podaní vyhrala set 6: 3.
Z druhého setu viem iba to, že Masha prehrala podanie za stavu 4: 5 jednoduchou chybou bekhendu na 0.
Masha mal tretí set vyhrať oveľa skôr. Viedli 3: 1 a 5: 3, ale Knapp sa vrátil oba razy. Máša minula 3 mečbaly, ale dokázala zápas vyhrať. Štatistiky nie sú príliš vzrušujúce: 12 dvojitých chýb a 67 nevynútených chýb je príliš veľa.
Ďalším súperom je Alize Cornet, číslo 25 na svete. Máša dokázala viac-menej „vyhrať“ jediný zápas v Stuttgarte v roku 2012 6: 3 1: 0, pretože Cornet sa musel vzdať.